SiriusBTC

 

 


SIRIUS BTC je plně licencovaná společnost v Panamě, která je ze zákona oprávněna působit po celém světě. Toto je společnost, která byla připravena na dlouhodobý růst a poskytuje vám skromné ​​výnosy. 

 

Působíme v širokém portfoliu příjmových toků, jako je kryptoobchod, bankovnictví, elektronika, a obrovské zapojení do realitního průmyslu velmi výnosné a udržitelné příjmy, díky nimž je SIRIUS BTC ve velmi dobrém stavu.

 

SIRIUS BTC má v kryptoobchodě pouze asi 10%, typické kolísání a riziko spojené s kryptoobchodem je řízeno naším širším portfoliem.

 

Platforma je strukturována tak, aby se investiční příležitosti zobrazovaly a obchodovaly s cílem vytvořit prostor pro nezkušené / zkušené investory, aby vydělali.

 

U SIRIUS BTC si můžete být jisti, že vaše údaje jsou důvěrné, protože všechna poskytnutá data jsou šifrována.

 

Poskytujeme okamžitou platbu všech nahromaděných prostředků(BTC), když zadáte požadavek, obdržíte prostředky obvykle během několika minut od žádosti.

 

Jak můžu začít jako nováček?

 

Zde je průvodce pro všechny naše nové investory;

 

1. Začněte investovat do SIRIUS BTC získáním kryptoměnové peněženky.

SIRIUS BTC používá kryptoměnu BTC,  jako prostředek transakce.

 

2. Chcete-li vklad vložit, klikněte na SIRIUSBTC  stiskněte tlačítko „DEPOSIT“ a vygeneruje se adresa peněženky, abyste mohli investovat  částku v BTC od hodnoty 10$...

 

3. SIRIUSBTC má skupinový chat, doporučuje se, abyste se připojili k chatu a v případě potřeby se zeptali na jakékoli otázky. Vyhradili jsme administrátory, aby byli nápomocni všem našim investorům...

 

Jaký je investiční postup?

 

SIRIUS BTC má specializovaný tým odborníků, který využívá moderní algoritmy k analýze akcií a signálů veřejného obchodování na krypto trhu, což vám umožňuje moudře investovat s nižším rizikem a skromnými výnosy.

 

Investoři mohou vložit minimálně 0,0014 BTC(cca 10$) a začít s námi investovat, což bude SIRIUS BTC povoleno obchodovat s vaší mincí za nejlepší dostupnou cenu na trhu, přičemž vám každých 24 hodin generuje zisk 1,2% denně po dobu 180 dní.

 

Zisky se počítají podle objemu investice a agregovaného ziskového rozpětí, které bude poukázáno investorovi denně, pokud dosáhnete minimálního výběru 0,000663 BTC, dokud nedosáhne investice oceněné po celou dobu návratnosti (180 dní).

 

Vklady do SIRIUS BTC lze provádět pouze v bitcoinech.

 

Právní dokumenty SIRIUS BTC - PANAMA:

https://siriusbtcbot.com/escrituras.pdf

 

Registrace

https://t.me/siriusbtc_bot?start=y4yt6g2990