ICO - Sharpay

 

Co je ICO? Je to – Počáteční nabídka mincí (ICO)

Proto, aby se nově vznikající mince se zavedla potřebuje získat značnou podporu. Věřte tomu, že počet veškerých
krypto-měn je kolem 1500. Z toho nejzajímavějších je prvních 20.

Tvůrce nové mince / BCT / požádá investory, zájemce o krypto-měny, pro nákup mincí za předem určenou cenu.
Čím více je zájemců o minci, tím více
stoupá i cena Krypto mince. Tímto způsobem vzniká poptávka po coinu. Cena
se mění podle poptávky a je vždy vyhlášena předem. Mince se prodává se slevou.

Veškerý záměr tvůrců mince je sepsán v dokumentu white_paper, většinou je na webu v *.pdf v angličtině.

V kampani ICO se procento krypto-obchodního měnového kurzu prodává zájemcům o projekt výměnou za USD nebo
jiné krypto měnu, ale obvykle za Bitcoin.
 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Sharpay

Sharpay  chce jednoduchou cestou umožnit uživatelům sdílet odkazy a ještě si při tom vydělat. Nabízí možnost tzv. multi-sharingu. To znamená, že budete moct pomocí jednoho kliknutí sdílet odkaz na více sociálních sítích.  

Webové stránky si jednoduše přidají Sharpay tlačítko na svůj web. Díky Sharpayi budou uživatelé moci velice snadno zpeněžit svou aktivitu a oblíbenost na sociálních sítích. Za sdílení totiž budou odměňování v podobě SHRP tokenů. Velikost odměny se bude odvíjet podle nastavení stránky, která tlačítko využívá a také podle toho, jakou konverzi jejich sdílený odkaz nabídne. Bude zde možné si i nastavit cílení, aby bylo jasné, jaké prokliky budou odměňovány tokeny.

Tým působí velice slibně, je plný profesionálních vývojářů se zkušenostmi ze společností jako Škoda, Bosch, Qualcomm apod. Navíc neopomíjí ani specialisty na marketing či financování. Jejich CFO byl vysoce postaveným manažerem v několika obrovských ruských bankách - VTB, MDM a Union. Tohle bývá často kamenem úrazu u až moc akademických týmů. Věříme, že u Sharpaye tento problém nebude. Celý tým si můžete prohlédnout na jejich webových stránkách. Další důležitou složkou týmu jsou jejich poradci. Ken Huang, Simon Choi a Vincent Mascart jsou jména, která zaručují vysokou kvalitu projektu.

Jak hodnotí Sharpay weby hodnotící ICOs?

Jako naprostou bombu! ICObench rating 4,8 a Track ICO rating 5,0 mluví za vše.

 

Minimální investice je 0,1 ETH, což je cca 1500 Kč, ale myslíme si, že za to Sharpay opravdu stojí!

 Cena 1 Sharpay tokenu je 0.00003 ETH. 

 

Bloková technologie má schopnost narušit jakýkoli tradiční průmysl. Náš projekt Sharpay nejen má obrovský potenciál narušit a zdokonalit stávající marketing sociálních médií, ale také může popularizovat využití kryptocurrency myšlenkou sdílení a každý může těžit z této blokové éry. 

‍Poměrně velký tým s různorodými odborníky z oboru. 

Tokenový model je jednoduchý a přitažlivý a srozumitelný i pro ty, kteří nerozumí blokovacímu řetězci nebo kryptocentrám